Ana sayfa

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

iyi kalite Sigara Dokuma Katlama Makinesi satış için
3 yıl önce bouffant kap makinenizi satın aldık, şimdi kullanıyoruz, makine kalitesi iyi, Daha sonra gerekirse daha fazla makineye tekrar ulaşacağız

—— Valery

Merhaba arkadaşım, hatırladın mı beni Makinenizi yaklaşık 5 yıl kullandık. Şimdi mesajı görüyorsanız diğer makineleri satın alacağız, lütfen bana ulaşın.

—— Park

Ben sohbet şimdi

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : ALT
No. Çalışanları : 120~150
Yıllık satış : 5000'000-10,000,000
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 80% - 90%
Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş., LTD ekonomik olarak gelişmiş Zhangjiagang, hijyen ulusal model şehir bulunmaktadır. Üstün coğrafi konumu ile, firmamız Şangay ve Nanjing bağlı, güneyde Suzhou, Wuxi ve Changzhou sınır ve 204 Ulusal Yolu yakın, bu yüzden kara ve su ile ulaşım çok uygundur.

Her zaman çalışma felsefesi "önce kalite ve itibar" gözlemleyerek, Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş., LTD sürekli "insan odaklı, bilim ve teknoloji lider ve üstün hizmet" modern kurumsal yönetim kavramı teşvik etmektedir. Hedefimiz, teknisyenleri geliştirmek, üretim ekipmanlarını güncellemek ve yeni ürünler yaratmaktır. Şirketin tüm çalışanları istikrarlı ve müreffeh bir pazar ve özveri, yenilik ve dürüstlük ile mükemmel bir kurumsal imaj oluşturmuştur.

Ana ürünleri nonwoven katlama makinesi, Sarma ve Delme Makinesi, cerrahi delik havlu katlama makinesi, yüz maskesi boş vücut makineleri, kulak döngü kaynak makinesi, yüz maskesi yükleyiciler, yüz maskesi katlama makineleri, otomatik yüz makineleri, katı yüz maskesi makineleri, ördek ağzı (tekne şeklinde) yüz maskesi makineleri, bakım pedi (pet ped) makineleri, doğrusallık kapağı (mantar şapka) makineleri, doktor şapkası yapma makinesi, ayakkabı kapak makineleri, kolluk makinesi, dokuma olmayan makineler, blister makineleri, çok fonksiyonlu kesiciler , bebek (diş) önlüğü makineleri, ultrasonik dikiş makineleri, bebek bezi makineleri, yardımcı takma makineleri, ultrasonik dantel makineleri, çevre dostu çanta üreticileri ve ultrasonik serisi.

Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş. tarafından geliştirilen ve üretilen makinelerin sekiz serisi ve elliden fazla türü tamamen modern marker işletmelerinin taleplerini karşılamaktadır. Yüz üretim hattı başarıyla yurtiçinde ve yurtdışında çalışıyor. Halen, ürünlerimiz Orta Doğu, Hong Kong ve Tayvan bölgesine teslim edilir ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş., LTD her zaman modern rekabetin en sınırında duracak, yeni rekabetten korkmayacak ve meydan okumayı kabul etmeye istekli olmayacaktır. Zhangjiagang Alaite Machinery Co, Ltd tatmin edici ve güvenilir bir ortak olacak.

İletişim bilgileri
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

İlgili kişi: Ms. sophia

Tel: 0086 18012381799

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)