Ana sayfa

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Fabrika turu

iyi kalite Sigara Dokuma Katlama Makinesi satış için
3 yıl önce bouffant kap makinenizi satın aldık, şimdi kullanıyoruz, makine kalitesi iyi, Daha sonra gerekirse daha fazla makineye tekrar ulaşacağız

—— Valery

Merhaba arkadaşım, hatırladın mı beni Makinenizi yaklaşık 5 yıl kullandık. Şimdi mesajı görüyorsanız diğer makineleri satın alacağız, lütfen bana ulaşın.

—— Park

Ben sohbet şimdi
  • Üretim hattı
    Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş., LTD her zaman modern rekabetin en sınırında duracak, yeni rekabetten korkmayacak ve meydan okumayı kabul etmeye istekli olmayacaktır. Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş., LTD tatmin edici ve güvenilir bir ortak olacak.

  • OEM / ODM
    Her zaman çalışma felsefesi "önce kalite ve itibar" gözlemleyerek, Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş., LTD sürekli "insan odaklı, bilim ve teknoloji lider ve üstün hizmet" modern kurumsal yönetim kavramı teşvik etmektedir. Hedefimiz, teknisyenleri geliştirmek, üretim ekipmanlarını güncellemek ve yeni ürünler yaratmaktır. Şirketin tüm çalışanları istikrarlı ve müreffeh bir pazar ve özveri, yenilik ve dürüstlük ile mükemmel bir kurumsal imaj oluşturmuştur.

  • Ar-Ge
    Bizim ana ürünleri nonwoven katlama makinesi, Sarma ve Perforan Makinesi, cerrahi delik havlu katlama makinesi, yüz maskesi boş vücut makineleri, kulak döngü kaynak makinesi, yüz maskesi yükleyiciler, yüz maskesi katlama makineleri, otomatik yüz makineleri, katı yüz maskesi makineleri, ördek ağız (tekne şeklinde) yüz maskesi makineleri, hemşirelik yastığı (pet ped) makineleri, doğrusallık kapak (mantar şapka) makineleri, doktor kap yapma makinesi, ayakkabı kapağı makineleri, makine yapımı, non-woven makineleri, blister makineleri, multi-fonksiyonel kesiciler , bebek (diş) bib makineleri, ultrasonik dikiş makineleri, bebek bezi makineleri, yardımcı takma makineleri, ultrasonik dantel makineleri, çevre dostu torba yapımcıları ve ultrasonik seriler.

İletişim bilgileri
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

İlgili kişi: Ms. sophia

Tel: 0086 18012381799

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)